Przejdź do treści

Koncert w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu

Koncert w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Koncert w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu, dnia 20 września o godz.18.00.

Soliści :

Anna Kozłowska – skrzypce

Aleksander Mocek – klawesyn

Orkiestra Kameralna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

Małgorzata Tęczyńska-Kęska – kierownictwo artystyczne

W programie :

A. Vivaldi – Cztery Pory Roku

 

Wstęp wolny

wrzesień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930